Alle kouluikäiset

Alle kouluikäisten tunnit - keväkausi 2024

Huom! Sisältää muutamia tunteja, jotka sopivat myös 7-vuotiaalle!

Muutokset mahdollisia! 

MAANANTAI




17.00-17.40Hallilan kouluTemppujumppa 3-5 v.Sanni A. & Emma L.
17.15-17.55Kalkunvuoren päiväkoti Soveltava temppuilu 4-9 v.Kaisa N. 
17.30-18.10Metsäniityn päiväkotiSoveltava temppuilu 4-9 v.Maiju K. & Enna S.
17.45-18.30Leinolan kouluJumppa-akrobaatit 5-7 v.Riina S.  & 
17.45-18.25Raholan kouluTemppujumppa 3-5 v.Siiri K. & Alise Y.
17.45-18.25Hallilan kouluSatutanssijat 4-6 v.Sanni A. & Emma L.
18.00-18.45Karosen kouluJumppa-akrobaatit 5-7 v.Jenna M. & Alisa L. 
18.15-18.55Lielahden pkNinjagym 4-6 v.Maarit K. & Katariina S.




TIISTAI




17.00-17.40Hallilan kouluNinjagym 4-6 v.Jenny P. & Sofia S. 
17.15-18.00Takahuhdin alakouluJumppa-akrobaatit 5-7 v.Siiri K. & Olivia A.
17.15-18.00Leinolan koulu*Viiden lajin voimistelukoulu 4-6 v.Miia K. & Vilhelmiina V.
17.30-18.10Mustametsän päiväkotiNinjagym 4-6 v. Emma A. & Alisa L.
17.30-18.10Hippoksen päiväkotiTemppujumppa 3-5 v.Riina S. Tilma T.
17.45-18.30Atalan kouluJumppa-akrobaatit 5-7 v.Eveliina A. & Linnea K.
17.45-18.30Pispalan kouluJumppa-akrobaatit 5-7 v.*Tiia S. & Elli K.
18.00-18.45Leinolan koulu*Viiden lajin voimistelukoulu 7-8 v.Miia K. & Vilhelmiina V.
18.05-18.45Takahuhdin alakouluNinjagym 4-6 v.Siiri K. & Olivia A.
18.15-18-55Mustametsän päiväkotiSatutanssijat 4-6 v.Emma A. & Alisa L.
18.15-18.55Hippoksen päiväkotiSatutanssijat 4-6 v.Riina S. & Tilma T.




KESKIVIIKKO




17.30-18.10Lielahden päiväkotiSatutanssijat 4-6 v.Sanni A. & Alisa L
17.45-18.30Kanjonin kouluJumppa-akrobaatit 5-7 v.Elisa S. & Enna S. 
17.50-18.30Harjun kouluNinjagym 4-6 v.Tiia S. & Elli K.
17.50-18.30Sorilan kouluNinjagym 4-6 v.Hanna A. & Mimosa A.
18.00-18.40Muotialan päiväkotiTemppujumppa 3-5 v.Jenni K. & Aino N.
18.00-19.00Hallilan koulu*Viiden lajin Voimistelukoulu 6-7 v.
18.15-18.55Kalkunvuoren päiväkotiTemppujumppa 3-5 v.Laura H. & Alise Y.
18.30-19.15Harjun kouluJumppa-akrobaatit 5-7 v.Tiia S. & Elli K. 
18.45-19.30Muotialan päiväkotiJumppa-akrobaatit 5-7 v.Jenni K. & Aino N. 




TORSTAI




17.00-17.40Irjalan päiväkotiSoveltava temppuilu 4-9 v.Susanna A. / Maiju K.
17.00-17.40Isokuusen päiväkotiTemppujumppa 3-5 v. Jenna M. & Anna H.
17.00-17.45Olkahisen kouluJumppa-akrobaatit 5-7 v.Hanna A. & Mimosa A.
17.30-18.10Metsäniityn päiväkotiTemppujumppa 3-5 v.Liisa M. & Eeva V.
17.30-18.10Mustametsän päiväkotiSoveltava temppuilu 4-9 v.Kaisa N. & Olivia S
17.45-18.25Isokuusen päiväkotiSatutanssijat 4-6 v. Jenna M. & Anna H.
17.50-18.30Olkahisen kouluTemppujumppa 3-5 v.Hanna A. & Mimosa A.
18.15-19.00Mustametsän päiväkotiJumppa-akrobaatit 5-7 v.Olivia S. & Alisa L.
18.15-18.55Metsäniityn päiväkotiSatutanssijat 4-6 v.Liisa M. & Eeva V.
18.20-19.00Kalkun kouluSatutanssijat 4-6 v.Laura A. & Enna S.
18.30-19.10Leinolan kouluTemppujumppa 3-5 v.Vilhelmiina V. & Viivi Y-P.




SUNNUNTAI




14.30-15.10Leinolan kouluSatutanssijat 4-6 v.Vilhelmiina V. & Viivi Y-P.
15.15-15.55Leinolan kouluNinjagym 4-6 v.Vilhelmiina V. & Viivi Y-P.
15.30-16.10Atalan kouluTemppujumppa 3-5 v.Mona T. & Olivia A.


* ryhmä yhteistyössä Tampereen Voimistelijoiden kanssa. Ilmoittautuminen Tampereen Voimistelijoiden järjestelmän kautta

Yhteistyöryhmien ryhmien voimassaolevat hinnat löytyvät yllä olevan linkin kautta.

Ilmoittaudu ryhmiin tästä: