Aikataulut

Kevätkausi 2022 10.1. - 1.5.2022

Jumppia ei järjestetä talvilomalla viikolla 9 (28.2.-6.3.2022) eikä pääsiäislomalla 14.-18.4.2022

Kevätkauden päätteeksi järjestetään kevätnäytökset.

Kaikille lasten, nuorten ja perheliikunnan tunneille on mahdollista tutustua ilmaiseksi yhden kerran kauden aikana! Jokaisen lasten ryhmään tutustujan tulee ilmoittautua etukäteen Jäsentiedossa, tällä hetkellä tutustuminen ei ole mahdollista ilman ennakkoilmoittautumista.

Muutokset mahdollisia! 

Alle kouluikäisten tunnit

Huom! Sisältää muutamia tunteja, jotka sopivat myös 7-vuotiaalle!

MAANANTAI


17.00-     17.40Hallilan kouluTemppujumppa 3-5 v.Leena Y. & Aada A. 



PERUTTURaholan kouluSatutanssijat 4-6 v.Elisa S. & Elli K.



17.00-17.40Irjalan päiväkotiNinjajumppa 4-6 v.Matias K.  & 
Oona K.



PERUTTUMetsäniityn päiväkotiSoveltava temppuilu 4-9 v.Susanna A. & Noora P.



17.45-18.25Hallilan kouluSatutanssijat 4-6 v.Leena Y. & 
Aada A. 



17.45-18.25Raholan kouluTemppujumppa 3-5 v.Elisa S. & Elli K.



17.45-18.30Leinolan kouluJumppa-akrobaatit 5-7 v.Aili V. & Sonja R.
18.00-18.45Karosen kouluJumppa-akrobaatit 5-7 v.Jenna M. & 
Olivia S. 


TIISTAI


17.10-17.55Takahuhdin alakouluJumppa-akrobaatit 5-7 v.Henna H. & Ida K.



17.25-18.10Leinolan kouluViiden lajin voimistelukoulu 4-5 v.*TV:n pääohjaaja & Iida L.



17.45-18.25Atalan kouluTemppujumppa 3-5 v.Minttu M. & 
Lotta T.
17.50-18.30Kanjonin kouluTemppujumppa 3-5 v.Oona K. &
 Emma T. 
18.00-18.40Hallilan kouluNinjajumppa 4-6 v.Jenna M. &     
Aada A.
18.15-18.55Annalan päiväkotiNinjajumppa 4-6 v.Maiju K. & Miia K.



KESKIVIIKKO


17.50-18.30Harjun kouluNinjajumppa 4-6 v.Jenni H.  & 
Olivia L.
17.45-18.25Lielahden koulu, iso saliNinjajumppa 4-6 v.Laura H.  & Tiia T.



17.50-18.30Niemenrannan päiväkotiSatutanssijat 4-6 v.Emiliina N. & 
Silja M.
17.50-18.30Sorilan kouluNinjajumppa 4-6 v.Emilia S.  & Peppiina E.
17.55-18.35Muotialan päiväkotiTemppujumppa 3-5 v.Leena Y. & 
Olivia S.
18.15-18.55Kalkunvuoren päiväkotiTemppujumppa 3-5 v.Elisa S.  & 
Nona H.
18.40-19.25Muotialan päiväkotiJumppa-akrobaatit 5-7 v.Leena Y. & 
Olivia S.


TORSTAI


17.00-17.40Takahuhdin alakouluTemppujumppa 3-5 v.Tanja M. & Siiri K.



PERUTTUMetsäniityn päiväkotiTemppujumppa 3-5 v.Jenni L.  & 
Liisa M.
17.30-18.10Mustametsän päiväkotiNinjajumppa 4-6 v.Maiju K. & 
Reeta K.
17.45-18.25Takahuhdin alakouluSatutanssijat 4-6 v.Silja M. & Siiri K.



17.45-18.30Kanjonin kouluJumppa-akrobaatit 5-7 v.Matias K.  & 
Lotta L.
17.45-18.25Olkahisten kouluTemppujumppa 3-5 v.Marika H.  &  Emilia S. 



18.15-18.55Metsäniityn päiväkotiSatutanssijat 4-6 v.Liisa M. & Ida K. 



18.15-18.55Mustametsän päiväkotiSatutanssijat 4-6 v.Maiju K. & 
Reeta K.



18.20-19.00Kalkun kouluSatutanssijat 4-6 v.Pyry & Emiliina N.



18.30-19.10Leinolan kouluTemppujumppa 3-5 v.Tanja M.  & Eveliina A.


PERJANTAI


17.15-18.00Hallilan kouluViiden lajin Voimistelukoulu 4-5 v.*TV:n pääohjaaja & TAJUn apuohjaaja, Aada  A. 


SUNNUNTAI


11.00-11.40Lamminpään kouluNinjajumppa 4-6 v.Nea S.  & Elli K. 
11.00-11.40Leinolan kouluSatutanssijat 4-6 v.Maiju K. & Verna H.
11.45-12.25Leinolan kouluNinjajumppa 4-6 v.Maiju K. & Verna H.



* ryhmä yhteistyössä Tampereen Voimistelijoiden kanssa. Ilmoittautuminen Tampereen Voimistelijoiden järjestelmän kautta

Yhteistyöryhmien ryhmien voimassaolevat hinnat löytyvät yllä olevan linkin kautta.

Kouluikäisten tunnit


MAANANTAI


17.10-17.55Takahuhdin alakouluDance4Fun 7-11 v.Emmi N.  




17.30-18.15Muotialan päiväkotiDance4Fun 7-11 v.Olga N.   




18.50-19.35Karosen kouluFreegym 7-11 v.Jenna M.  & Olivia S.


TIISTAI


17.00-17.45Atalan kouluFreegym 7-11 v.Minttu M. & 
Lotta T.




18.10-18.55Leinolan kouluViiden lajin voimistelukoulu 6-8 v.*TV:n pääohjaaja & Iida L.






KESKIVIIKKO


17.00-17.45Sorilan kouluFreegym 7-11 v.Emilia S.  & 
Peppiina E. 




17.00-17.45Harjun kouluFreegym 7-11 v.Jenni H.  & Olivia L.




17.00-18.00Hallilan kouluTelinetaiturit alakouluikäisille*TV:n pääohjaaja & Reeta K.




17.15-18.00Takahuhdin alakouluVoimistelukoulu 7-10 v.Oona K.  & Siiri K.




17.15-18.00Leinolan kouluDance4Fun 7-11 v.Olga N.   




18.00-19.00Hallilan kouluViiden lajin Voimistelukoulu 6-8 v.*TV:n pääohjaaja & Reeta K.




18.05-18.50Takahuhdin alakouluFreegym 7-11 v.Oona K.  & Siiri K.


TORSTAI


17.00-17.45Kanjonin kouluFreegym 7-11 v.Matias K.  & 
Lotta L.




17.30-18.15Kalkun kouluDance4Fun 7-11 v.Pyry M.




19.00-19.45Mustametsän päiväkotiVoimistelukoulu 7-10 v.Maiju K.  & 
Reeta K. 


PERJANTAI


18.00-19.30Hallilan kouluTelinetaiturit alakouluikäisilleTV:n pääohjaaja & TAJUn apuohjaaja,  Aada A. 


SUNNUNTAI


11.45-12.30Lamminpään kouluFreegym 7-11 v.Nea S. & Elli K. 

* ryhmä yhteistyössä Tampereen Voimistelijoiden kanssa. Ilmoittautuminen Tampereen Voimistelijoiden järjestelmän kautta

Yhteistyöryhmien ryhmien voimassaolevat hinnat löytyvät yllä olevan linkin kautta.