Aikataulut
Kevätkausi 2024
Kevätkausi 8.1.-28.4.2024
Jumppia ei pidetä talvilomaviikolla 26.2.-3.3. eikä pääsiäisen aikaan 28.3.-1.4.
Kaikille lasten, nuorten ja perheliikunnan tunneille on mahdollista tutustua ilmaiseksi yhden kerran myös kauden aikana! Jokaisen lasten ryhmään tutustujan tulee ilmoittautua etukäteen.
Kevätkauden päätteeksi järjestämme kevätnäytöksen lauantaina 27.4.2024 Lielahden koululla
Alle kouluikäisten tunnit - kevätkausi 2024
Huom! Sisältää muutamia tunteja, jotka sopivat myös 7-vuotiaalle!
Muutokset mahdollisia!
MAANANTAI | |||
17.00-17.40 | Hallilan koulu | Temppujumppa 3-5 v. | Sanni A. & Emma L. |
17.15-17.55 | Kalkunvuoren päiväkoti | Soveltava temppuilu 4-9 v. | Kaisa N. |
17.30-18.10 | Metsäniityn päiväkoti | Soveltava temppuilu 4-9 v. | Maiju K. & Enna S. |
17.45-18.30 | Leinolan koulu | Jumppa-akrobaatit 5-7 v. | Riina S. & Anna K. |
17.45-18.25 | Raholan koulu | Temppujumppa 3-5 v. | Siiri K. & Alise Y. |
17.45-18.25 | Hallilan koulu | Satutanssijat 4-6 v. | Sanni A. & Emma L. |
18.00-18.45 | Karosen koulu | Jumppa-akrobaatit 5-7 v. | Jenna M. & Alisa L. |
18.15-18.55 | Lielahden pk | Ninjagym 4-6 v. | Maarit K. & Katariina S. |
TIISTAI | |||
17.00-17.40 | Hallilan koulu | Ninjagym 4-6 v. | Jenny P. & Sofia S. |
17.15-18.00 | Takahuhdin alakoulu | Jumppa-akrobaatit 5-7 v. | Siiri K. & Olivia A. |
17.15-18.00 | Leinolan koulu | *Viiden lajin voimistelukoulu 4-6 v. | Miia K. & Vilhelmiina V. |
17.30-18.10 | Mustametsän päiväkoti | Ninjagym 4-6 v. | Emma A. & Alisa L. |
17.30-18.10 | Hippoksen päiväkoti | Temppujumppa 3-5 v. | Riina S. Tilma T. |
17.45-18.30 | Atalan koulu | Jumppa-akrobaatit 5-7 v. | Eveliina A. & Linnea K. |
17.45-18.30 | Pispalan koulu | Jumppa-akrobaatit 5-7 v.* | Tiia S. & Elli K. |
18.00-18.45 | Leinolan koulu | *Viiden lajin voimistelukoulu 7-8 v. | Miia K. & Vilhelmiina V. |
18.05-18.45 | Takahuhdin alakoulu | Ninjagym 4-6 v. | Siiri K. & Olivia A. |
18.15-18-55 | Mustametsän päiväkoti | Satutanssijat 4-6 v. | Emma A. & Alisa L. |
18.15-18.55 | Hippoksen päiväkoti | Satutanssijat 4-6 v. | Riina S. & Tilma T. |
KESKIVIIKKO | |||
17.30-18.10 | Lielahden päiväkoti | Satutanssijat 4-6 v. | Sanni A. & Alisa L |
17.45-18.30 | Kanjonin koulu | Jumppa-akrobaatit 5-7 v. | Elisa S. & Enna S. |
17.50-18.30 | Harjun koulu | Ninjagym 4-6 v. | Tiia S. & Elli K. |
17.50-18.30 | Sorilan koulu | Ninjagym 4-6 v. | Hanna A. & Mimosa A. |
18.00-18.40 | Muotialan päiväkoti | Temppujumppa 3-5 v. | Jenni K. & Aino N. |
18.00-19.00 | Hallilan koulu | *Viiden lajin Voimistelukoulu 6-7 v. | |
18.15-18.55 | Kalkunvuoren päiväkoti | Temppujumppa 3-5 v. | Laura H. & Alise Y. |
18.30-19.15 | Harjun koulu | Jumppa-akrobaatit 5-7 v. | Tiia S. & Elli K. |
18.45-19.30 | Muotialan päiväkoti | Jumppa-akrobaatit 5-7 v. | Jenni K. & Aino N. |
TORSTAI | |||
17.00-17.40 | Irjalan päiväkoti | Soveltava temppuilu 4-9 v. | Susanna A. / Maiju K. |
17.00-17.40 | Isokuusen päiväkoti | Temppujumppa 3-5 v. | Jenna M. & Anna H. |
17.00-17.45 | Olkahisen koulu | Jumppa-akrobaatit 5-7 v. | Hanna A. & Mimosa A. |
17.30-18.10 | Metsäniityn päiväkoti | Temppujumppa 3-5 v. | Liisa M. & Eeva V. |
17.30-18.10 | Mustametsän päiväkoti | Soveltava temppuilu 4-9 v. | Kaisa N. & Olivia S |
17.45-18.25 | Isokuusen päiväkoti | Satutanssijat 4-6 v. | Jenna M. & Anna H. |
17.50-18.30 | Olkahisen koulu | Temppujumppa 3-5 v. | Hanna A. & Mimosa A. |
18.15-19.00 | Mustametsän päiväkoti | Jumppa-akrobaatit 5-7 v. | Olivia S. & Alisa L. |
18.15-18.55 | Metsäniityn päiväkoti | Satutanssijat 4-6 v. | Liisa M. & Eeva V. |
18.20-19.00 | Kalkun koulu | Satutanssijat 4-6 v. | Laura A. & Enna S. |
18.30-19.10 | Leinolan koulu | Temppujumppa 3-5 v. | Vilhelmiina V. & Viivi Y-P. |
SUNNUNTAI | |||
14.30-15.10 | Leinolan koulu | Satutanssijat 4-6 v. | Vilhelmiina V. & Viivi Y-P. |
15.15-15.55 | Leinolan koulu | Ninjagym 4-6 v. | Vilhelmiina V. & Viivi Y-P. |
15.30-16.10 | Atalan koulu | Temppujumppa 3-5 v. | Mona T. & Olivia A. |
* ryhmä yhteistyössä Tampereen Voimistelijoiden kanssa. Ilmoittautuminen Tampereen Voimistelijoiden järjestelmän kautta.
Yhteistyöryhmien ryhmien voimassaolevat hinnat löytyvät yllä olevan linkin kautta.
Kouluikäisten tunnit - kevätkausi 2024
MAANANTAI | |||
17.00-17.45 | Raholan koulu | Voimistelukoulu 7-10 v. | Siiri K. & Alise Y. |
17.10-17.55 | Takahuhdin alakoulu | Dance4Fun 7-11 v. | Mona t. |
17.30-18.15 | Muotialan päiväkoti | Dance4Fun 7-11 v. | Olga N. |
18.45-19.30 | Karosen koulu | Freegym 7-11 v. | Jenna M. & Alisa L. |
TIISTAI | |||
17.00-17.45 | Atalan koulu | Freegym 7-11 v. | Eveliina A. & Linnea K. |
peruttu | Pispalan koulu | Freegym 7-11 v. | Tiia S. & Elli K. |
17.45-18.30 | Hallilan koulu | Freegym 7-11 v. | Jenny P. & Sofia S. |
KESKIVIIKKO | |||
17.00-17.45 | Sorilan koulu | Freegym 7-11 v. | Hanna A. & Mimosa A. |
17.00-17.45 | Kanjonin koulu | Freegym 7-11 v. | Elisa S. & Enna S. |
17.00-17.45 | Harjun koulu | Freegym 7-11 v. | Tiia S. & Elli K. |
17.00-18.00 | Hallilan koulu | *Telinevoimistelukoulu 8-12 v. | - & Iida K. |
17.15-18.00 | Takahuhdin alakoulu | Voimistelukoulu 7-10 v. | Emma A. & Saana S. |
17.15-18.00 | Leinolan koulu | Dance4Fun 7-11 v. | Olga N. |
18.05-18.50 | Takahuhdin alakoulu | Freegym 7-11 v. | Emma A. & Saana S. |
18.15-19.00 | Lielahden päiväkoti | Dance4Fun 7-11 v. | Sanni A. |
TORSTAI | |||
17.30-18.15 | Kalkun koulu | Dance4Fun 7-11 v. | Laura A. |
SUNNUNTAI | |||
16.15-17.00 | Atalan koulu | Voimistelukoulu 7-10 v. | Mona T. & Olivia A. |
* ryhmä yhteistyössä Tampereen Voimistelijoiden kanssa. Ilmoittautuminen Tampereen Voimistelijoiden järjestelmän kautta.
Yhteistyöryhmien ryhmien voimassaolevat hinnat löytyvät yllä olevan linkin kautta.