Näille tunneille mahtuu mukaan!

23.1.2020

Seuraavissa ryhmissä on hyvin tilaa:

Alle kouluikäisten ryhmissä:

MAANANTAI                                       

17.00-17.40   Saukonpuiston koulu        Soveltava temppuilu 4-9 v.

17.00-17.40   Irjalan päiväkoti                  Ninjajumppa 5-7 v.

17.00-17.40   Hallilan koulu                      Temppujumppa 3-5 v.

17.30-18.10   Metsäniityn päiväkoti        Soveltava temppuilu 4-9 v.

                                          

TIISTAI                            

17.50-18.30   Kanjonin koulu                   Temppujumppa 3-5 v.   



KESKIVIIKKO                                      

17.30-18.10   Kalkunvuoren päiväkoti     Satutanssijat 4-6 v.

17.50-18.30   Harjun koulu                        Ninjajumppa 4-6 v.

17.50-18.30   Niemenrannan päiväkoti   Satutanssijat 4-6 v.

17.50-18.30   Lielahden koulu, iso sali     Ninjajumppa 5-7 v.

                                           

TORSTAI                          

17.30-18.10   Kalkun koulu                      Ninjajumppa 4-6 v.

17.45-18.25   Takahuhdin alakoulu        Satutanssijat 4-6 v.

17.50-18.30   Kanjonin koulu                   Ninjajumppa 5-7v.

17.50-18.30   Raholan koulu                    Satutanssijat 4-6 v.

                                           

SUNNUNTAI                                        

11.45-12.25   Lamminpään koulu            Ninjajumppa 5-7 v.


Kouluikäisten ryhmissä:

MAANANTAI                                       

17.00-17.45   Raholan koulu                     Voimistelukoulu 6-10 v.

18.00-18.45   Muotialan päiväkoti           Voimistelukoulu 7-10 v.

                                  

TIISTAI                            

17.00-17.45   Atalan koulu                       Freegym 8-12 v.

17.00-17.45   Kanjonin koulu                   Dance4Fun 7-11 v.

18.30-19.15   Kalkun koulu                      Dance4Fun 7-11 v.

19.15-20.00   Hallilan koulu                     Freegym yli 9 v.


KESKIVIIKKO                                      

17.00-17.45   Sorilan koulu                       Freegym 7-9 v.

17.00-17.45   Harjun koulu                       Freegym 7-10 v.

17.00-17.45   Niemenrannan päiväkoti  Voimistelukoulu 6-10 v.

17.00-17.45 Lielahden  koulu                   Freegym 8-12 v.

                                          

TORSTAI                          

17.00-17.45   Raholan koulu                    Akrosirkus 8-12 v.

18.15-19.00   Kalkun koulu                      Voimistelukoulu 7-10  v.

                                        

LAUANTAI                     

12.05-12.50   Leinolan koulu                   Trikkaus 7-13 v.


Nuorten ryhmissä:

MAANANTAI                                       

19.30-20.30   Karosen koulu                   Freegym 11-16 v.                

                            

KESKIVIIKKO                                      

16.15-17.15   Leinolan koulu             Street&Showdance 12-15 v.                               


Perheliikunnan ryhmissä:

MAANANTAI                                                             

17.00-17.40   Leinolan koulu                   Aikuinen-lapsi 1-2 v.

17.15-17.55   Muotialan päiväkoti          Aikuinen-lapsi 1-2 v.   

17.45-18.25   Saukonpuiston koulu       Koko perhe liikkuu! 0-6 v.                   

17.45-18.25   Irjalan päiväkoti                 Aikuinen-lapsi 2-3 v.        

18.15-18.55   Metsäniityn päiväkoti       Koko perhe liikkuu! 0-6 v.                                                                 

TIISTAI                                                         

17.45-18.25   Hallilan koulu                     Aikuinen-lapsi 2-3 v.        

18.00-18.40   Tesoman koulu,                 Aikuinen-lapsi 2-3 v.                                                               monitoimisali 

                                                                                                                                         

KESKIVIIKKO                                                           

17.15-17.55   Muotialan päiväkoti          Aikuinen-lapsi 2-3 v.        

18.35-19.15   Hallilan koulu                     Koko perhe liikkuu! 0-6 v.

18.35-19.15   Harjun koulu                      Perheakro 4-8 v.                

       

TORSTAI                                               

18.30-19.10   Takahuhdin alakoulu       Koko perhe liikkuu! 0-6v.

                                                                

SUNNUNTAI                                                           

11.00-11.40   Lamminpään koulu          Koko perhe liikkuu! 0-6 v.

12.15-12.55   Leinolan koulu                  Perheakro 4-8 v.                

                                                           

Aikuisten kursseilla ja erikoistunneilla:

TIISTAI    

klo 19-20 Takahuhdin alakoulu            Äijäcrossi

KESKIVIIKKO 

klo 18.30-19.30 18.9.-27.11.2019, ei 16.10.  Ratinassa Aikuisbaletti-kurssi

Kaikille aikuisten tunneille mahtuu uusia jumppareita!